Reclamatii

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Re: Reclamatii

Mesaj Scris de PaVaRoTi la data de Mier Aug 20, 2008 6:38 am

Sper ca problema s-a rezolvat. Ieri si alaltaieri am jucat fara nici o problema pe servar. Mersi d3n3. Daca un admin ma suspecteaza de ceva oricand ii stau la dispozitie cu pozele. Am sters din ceea ce am scris pana acuma un cuvant mai neplacut sper ca nu este nici o problema.

PaVaRoTi
n00b
n00b

masculin
Numarul mesajelor : 10
Varsta : 38
Data de inscriere : 13/08/2008

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Aug 20, 2008 10:17 am

nu...nu ii o problema k esti un penal..chiar deloc Neutral

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Roser la data de Joi Aug 21, 2008 11:25 pm

mai pavaroty ce are ca ai steam ca si de pe steam se poate juca cu coade......ai laut ban pe meritate nu mai tat fa atat galagie.....apropo becks daca citesti dami un buzz ca vreau sa ma jucam impreuna ca mai demult cand jucam pe srv meu sau a tau:D:)

Roser
Moderator
Moderator

masculin
Numarul mesajelor : 17
Varsta : 28
Data de inscriere : 19/08/2008

Sus In jos

Mesaj Scris de Roser la data de Joi Aug 21, 2008 11:29 pm

si iuo ii cunosc pe nefe , Sedan , quick , mdy ; da ati uitat de S.A.G.E. si SmoKie .....

Roser
Moderator
Moderator

masculin
Numarul mesajelor : 17
Varsta : 28
Data de inscriere : 19/08/2008

Sus In jos

Mesaj Scris de PaVaRoTi la data de Vin Aug 22, 2008 7:03 am

DiaBoliK de unde sti tu ca am luat ban pe merit atata timp cat tu nu ai fost de fata ?
Sunt unele persoane pe forum ca si tine care se baga singuri sau singure in seama fara sa cunoasca despre ce este vorba din moment ce nu au fost de fata.
Daca ii cunosti pe cei enumerati te rog sa ii intrebi numai de curiozitate despre mine.
Ieri am jucat si pe servaru lui d3n3 si pe servaru lui mdy si un admin mi-a facut poze iar pe servaru lui mdy imediat i-am dat adresa de mess dar cand mdy a vazut ca un admin mi-a facut poze imediat i-a spus sa isi vada de treaba ca nu am coduri. Sunt oameni care ma cunosc ff bine ca nu folosesc coduri deloc.

PaVaRoTi
n00b
n00b

masculin
Numarul mesajelor : 10
Varsta : 38
Data de inscriere : 13/08/2008

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Aug 22, 2008 8:09 am

PaVaRoTi a scris:DiaBoliK de unde sti tu ca am luat ban pe merit atata timp cat tu nu ai fost de fata ?
Sunt unele persoane pe forum ca si tine care se baga singuri sau singure in seama fara sa cunoasca despre ce este vorba din moment ce nu au fost de fata.
Daca ii cunosti pe cei enumerati te rog sa ii intrebi numai de curiozitate despre mine.
Ieri am jucat si pe servaru lui d3n3 si pe servaru lui mdy si un admin mi-a facut poze iar pe servaru lui mdy imediat i-am dat adresa de mess dar cand mdy a vazut ca un admin mi-a facut poze imediat i-a spus sa isi vada de treaba ca nu am coduri. Sunt oameni care ma cunosc ff bine ca nu folosesc coduri deloc.

lauda de sine nu miroase a bine.nu mai posta!!

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Redeemer la data de Sam Aug 23, 2008 9:02 pm

data 23/08/2008 2x kick si 2 banuri nick Redeemer pe awp byc admin on d3n3 care vad ca e si owner si leon dar asta nu are dea face cu leon ci cu tine d3n3 motivul? am fost pozat azi tot pt ca par suspect joc de 4 anii+ cs dar cu pauza mai mult de fun deci fratelo fa poze demo scan spec pe mine ce vrei u zi o sa te convingi ca joc curat. aaa sau poate iti stric tie rankul? pt ca vad ca majoritatea tot ca pe vechiul cotta sunteti dupa rank eu nus curios de asa ceva.

1 e srv tau faci ce vrei dar fi corect
2 spun sa fi corect ca eu pierd timpul jucand pe srv
3 fa poze demo spec scan ce vrei u zi ai sa vezi ca sunt clean
4 deci sunt chiar nervos o sa fac pozt si pt unban
5 te rog nu mai da ban aiuria pt ca sunt nervos din fire nu sunt mare am doar 20 de ani nici si nici facut nu sunt dar o sa ma pui in situatia sa te caut si sati rup ciocu fi corect !

Redeemer
n00b
n00b

masculin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 30
Data de inscriere : 23/08/2008

Sus In jos

Mesaj Scris de Redeemer la data de Sam Aug 23, 2008 9:03 pm

asa deci nu cred ca mai are rost sa fac cerere de unban ca am ip dinamic dar oricum vreau sa ma verifici de fiecare data nu mai da ban aiuria sa fie bine!

Redeemer
n00b
n00b

masculin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 30
Data de inscriere : 23/08/2008

Sus In jos

Mesaj Scris de d3n3 la data de Sam Aug 23, 2008 9:23 pm

Ai luat kick si ban pt k injuri in continu !!!!!

Va inregistrati pe www.aradcs.forumz.ro
DuT3 Tar3 ViN0 L3Nt PeNtrU Min3 NaI TaL3nT!---===By d3n3===---|
d3n3
Server & Forum Admin
Server & Forum Admin

masculin
Numarul mesajelor : 483
Varsta : 27
Data de inscriere : 23/03/2008

Sus In jos